bub
Web Sahnesi

Web Tasarım ve İnternet Danışmanlık Hizmeti

Tarih: 30 Haziran 2013 Kategori: Hizmetlerimiz

Web Tasarım Danışmanlık Hizmeti


Web Danışmanlık , web tabanlı teknolojileri takip etmek ve firmanızın/kurumunuz için en etkili, en ekonomik şekilde kullanılmasını sağlamak; internetin sağladığı avantajları kullanarak firmanızın gücüne güç katmak, yeni ufuklara yol açmanız için sanal ortamda kılavuzluk ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

İnternet kullanımının hızla artmakta olduğu ülkemizde İnternet Danışmanlığı kavramıyla daha yeni tanışmaktayız. Web sitesi olan her firma, nasıl ki bir muhasebeci ihtiyacı duymaktaysa, aynı şekilde bir İnternet Danışmanından da yardım almak zorundadır. Küçük firmaların böyle bir ihtiyacının olmadığını düşünenler yanılmaktalar. Belki de en büyük talep onlardan gelmeli? Zira kısa sürede potansiyel müşteriler tarafından tanınmak , reklam maliyetlerini düşürmek, satışları arttırmak ancak web sitesi yardımıyla olabilir. Küçük işletmelerin (KOBİ) İnternet Danışmanı ihtiyacı farklı , büyük işletmelerinki farklıdır.

Eğer bir firma büyük hacimli bir faaliyet içinde ve sitesini aktif olarak kullanıyor, yurtdışı pazarlarda iş alanları yaratmaya çalışıyorsa bir İnternet Danışmanına ihtiyaç duyması kaçınılmazdır. Gerçek kişilerin bile günümüzde sigorta danışmanı, hukuk danışmanı, finans danışmanı gibi konusunda uzman kişilere ihtiyaç duydukları düşünüldüğünde konu daha da netleşmektedir.
Hizmetlerimiz:
Web Tasarım
Statik Web Sitesi
Flash Web Sitesi
Web Sitesi Yenileme
Arayüz Tasarımı
Grafik Tasarım
Kurumsal Kimlik
Basılı Medya
Dinamik Web Uygulamaları
İçerik Yönetim Sistemi
Dinamik Web Sitesi
Yazılım Giydirme
Veritabanı Uygulamaları
E-mail Marketing
Hosting Hizmeti
Alan Adı Hizmetleri
E-mail Hizmetleri
Google Optimizasyonu

Google ile reklam vermenin yararları

ADWORDS
GOOGLE REKLAMCILIK PROGRAMLARI

AdWords‘ü diğer reklamcılık türlerinden ayıran birkaç önemli nokta vardır. AdWords’ü kullanarak:
Kullanıcılara, tam da sunduğunuz ürün veya hizmetler için İnternet’te arama yaptıkları anda ulaşabilirsiniz Reklamınız, halihazırda sizin sunduğunuz türde ürün ve hizmetleri arayan kullanıcılara gösterilir. Dolayısıyla, söz konusu kullanıcıların işlem yapma olasılığı daha yüksektir.
Reklamınızın hangi web sitelerinde ve hangi coğrafi alanlarda (eyaletler, şehirler ve hatta mahalleler) görüneceğini seçebilirsiniz. AdWords, ABD’deki İnternet kullanıcılarının %80’ine erişmektedir. Bu büyük bir kitledir.

Etiket