bub
Web Sahnesi

VAN WEB TASARIM

Bu yazı 25 Haziran 2013 tarihinde, saat 11:11 sularında, Referanslarımız, Web Tasarım adlı kategoriye eklenmiştir. Ayrıca bu içerik tam 6.168 Kez okunmuş.

Van Web Tasarım firması olarak tasarım, yazılım, Google İnternet reklamı, şirket ve firma kurumsal web sitesi, Mobil SEO web site tasarımı yapmaktayız.

 

Van Web Tasarım Firması

Van’da web tasarim alanında yüzlerce firmaya hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmanızın reklamını 365 gün 7/24 İnternet ortamında tüm Türkiye geneli çıkacak şekilde yayınlıyoruz. Bulunduğunuz yerde rakiplerinizden daha üstte çıkarak daha fazla müşteri edinebilir kazancınızı arttırabilirsiniz.

 

Van Web Tasarım

Van web tasarım yapan firmaların başında gelmekteyiz. Van’da Google SEO Mobil uyumlu web sitesi tasarımlarımını özgün olarak ve kendimiz kopya olmadan yapmaktayız. Özgün Tasarımlar ve yazılımlar yaparak müşterilerimizin zevkine göre kişiye özel tasarım yapmaktayız. Telefon Tablet ve Masaüstü uyumlu olarak çalışan web siteleri için ayrıca Android uygulamalar da yapıyoruz.

 

Van Web Tasarım Firması

Van Web Tasarım Firması olarak 10 yıldır Van’da web tasarımı, yazılım, İnternet reklamları, Sosyal Medya hizmeti, Dijital Pazarlama Danışmanlığı gibi daha bir çok konuda çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Van’da matbaa, güzellik merkezi, bal, sürekli form, inşaat, hafriyat ve daha bir çok sektörde arama yapıldığında ilk sıralarda çıkan firmaların web sitelerinin altında imzamız bulunmaktadır. Web Tasarım hizmetimiz kapsamında güncel tasarımlar kullanarak ve Google Uyumlu Tasarımlar yaparak müşterilerimizin diğer rakip firmaların üstünde çıkmasını sağlamaktayız.

 

Van Mobil Uyumlu Responsive Web Tasarımı

Van Web Tasarım - Van Google SEO Responsive Mobil Uyumlu Tasarım

 

 

Van Web Yazılım

Van Web Yazılım alanında müşterilerimize uygun çözümler sunmaktayız. İnternet ortamında web siteleri ile reklam yapma olanağı sunuyoruz. Bunun yanında Facebook, Twitter ve Gooogle Adwords reklam hizmetimiz ile reklam hizmeti sunmaktayız. Mobil uyumlu ve Google SEO Uyumlu tasarımlarımız sayesinde bulundukları yerde rakip firmalarından daha üstte çıkmaktadırlar. Müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı tüm yazılım hizmetini kendimiz sunarak Van Web Tasarım müşterilerimize özel herhangi bir ücret almadan yardımcı olmaktayız.

 

Van Web Tasarım Firmaları

Van Web Tasarım Firmaları genel olarak İstanbul, Ankara ve İzmir gibi şehirlerden tasarım yapıp satıyorlar. Biz ise sıfırdan özel kodlama ile sitenizi yönetilebilir olarak kodluyoruz. Kendi müşterilerimizin yanında tasarımlarını yapıp teslim ediyoruz. Aracı değiliz Tasarımcıyız ve Yazılımcıyız.

 

Van Web Tasarım Fiyatları

Van Web Tasarım Fiyatları isteyeceğiniz tasarımın teknik özelliklerine göre değişmekte olup, Hazır tasarım fiyatlarımız piyasanın çok çok altında sunulmaktadır. Yönetici paneli olan Yönetilebilir ve güncellenebilir Mobil uyumlu web sitesi tasarım fiyatlarımız da aynı şekilde uygun fiyata sunulmaktadır.

 

Van Google Harita Ekleme

Van Google Maps Harita ekleme özelliği ile müşterilerinize aramalarda işletme veya firmanızın adresini gösterebilir bu sayede üst sıralarda çıkabilirsiniz. Ayrıca Tarita üzerindeki konuma göre müşteriler işletmenize çok daha rahat bir şekile ulaşacaktır. Bu hizmetimizi kendi müşterilerimize Ücretsiz bie şekilde sunmaktayız.

 

VAN ilinde Web Tasarım hizmeti vermekteyiz.

VAN’ DA WEB SAHNESİ WEB TASARIM olarak ihtiyaç duyduğunuz web sitenizi Biz Yapalım!

Web Tasarım Nedir?
İnternette müşterilerinize ve sunduğunuz hizmetler için hedef kitleniz olan müşterilerinize en uygun şekilde ulaşmanızı sağlar. Yönetilebilir Mobil uyumlu tasarımlar ile güncellenmesi kolay 7/24 tüm dünyaya açık olan bir medya ortamıdır. Normal şartlarda web tasarımına vereceğiniz ücret ile diğer reklam alanlarında 2-3 gün reklam yapabilirsiniz. Web Siteniz ise 365 gün canlı reklam yapmanızı sağlayan un ucuz reklam aracıdır.


WEB SİTENİZİN SİZE SAĞLAYACAĞI ARTILAR VE 
AVANTAJLAR

1- İnternet en hesaplı bir reklam aracıdır. Sitenizde dinamik değişiklikler yapılabilmesine de elverişlidir.

2- Tanıtımınızı belirlediğiniz bölgede veya ulusal ve uluslararası düzeyde yapmanızı sağlar.
3- Web site tasarımı diğer medya reklamlarına göre daha ucuzdur.
4- Potansiyel hedef müşterilerinizin size direkt ulaşmasının en kolay yoludur.
5- Müşterilerinizle etkileşim kurmanızı sağlar.
6- Postane, Kağıt ve matbaa masrafları olmayacağından tasarruf sağlarsınız.
7- Size olumlu imaj kazandırır ve zamandan tasarruf sağlarsınız.
8- İlgisiz alakasız kişilere değil direk hedef kitleniz olan müşterilere ulaşırsınız.
9- Tasarım olarak Hayal gücünüzün istediği şekilde Özel Tasarım ve Uygulama olanağı sunar.
10- Hizmet ve ürünlerinizi 24 saat boyunca tüm dünyaya tanıtır.
11- Firmanız teknoloji uyumlu ve güncel çağın gereklerine ayak uyduran Profesyonel bir firma imajına kavuşur.
12- Her geçen gün sayıları sürekli artan ve cepten teknolojiyi çok yakından anlık olarak takip eden milyonlarca İnternet kullanıcısı müşterileriniz size çok daha rahat ulaşır.

 

Ainası iştir kişinin lafa bakılmaz :  REFERANSLARIMIZ

 

Yeni Türk Ticaret Kanununa göre Web Site tasarımı Yaptırma Zorunluluğu (Kanun Metni)

 Türk Ticaret Kanunu Uyumlu Web Sitesi

Van Web Tasarım hizmet bölgeleri olan; İpekyolu, Tuşba, Edremit, Bahçesaray, Başkale, Çaldıran, Çatak, Erciş, Gevaş, Gürpınar, Muradiye, Özalp ve Saray ilçelerinde hizmetinizdeyiz.

Etiket


Yorumunu Bırak!

* Alanları boş bırakmayınız.