bub
Web Sahnesi

Sosyal Medya Hizmetlerimiz

Bu yazı 29 Nisan 2014 tarihinde, saat 22:35 sularında, Hizmetlerimiz, Makalelerim, Web Sahnesi adlı kategoriye eklenmiştir. Ayrıca bu içerik tam 2.725 Kez okunmuş.

Artık herkesin bir medyaya, bir bilgi ve haber kaynağına dönüştüğü günümüzde, ‘Sosyal Medya Yönetimi’ konusu sadece bireyler için değil kurumlar için de giderek önem kazanmaya başladı.

Eğitimlerde, temel bilgilerin yanı sıra, dijital strateji ve taktikler, web sitesi geliştirme anatomisi, marka yönetimi ve sosyal medya entegrasyonu, sosyal medyada kriz yönetimi, Google, AdWords, Facebook, Twitter hesaplarının uygulama ve yönetimleri, SEO, mobil pazarlama ve reklam yönetimi gibi konu içerikler katılımcılara sunulacak.

Sosyal mecraların kullanımı her geçen gün hızla artmaktadır. 7′den 70′e tüm internet kullanıcılarının muhakkak sosyal medya ile ilişkisi mevcut. Özellikle Facebook (1 Milyar üstü kullanıcıya sahip), Twitter, Google+ gibi kullanıcısı bol, oldukça popüler ortamlar ise sundukları hedefleme araçları ile nokta atışı atmamızı da kolaylaştırıyor.

     Sosyal Medya Hizmetlerimiz içerisinde neler var :

Facebook, Google+, Twitter ve Pinterest üzerinde kurumsal profillerinizi yönetiyoruz. Elbette yönetimden kastımız kesinlikle düzenli paylaşımlar yapmak değil, bunun yanında bu profilleri en iyi görünecek şekilde optimizasyon çalışmaları da gerçekleştiriyoruz.
Gerekli düzenlemeler, paylaşımlar ve tanıtım çalışmaları ile takipçi ve hayran sayınızı arttırıyoruz. Hileli yöntemler gerçekten de takipçi sayınızı arttırıyor olsa da, illegal yöntemler ile arttırılmış hayran sayıları hem hiçbir geri dönüş sağlamamakta hem de profillerinizin belli bir zaman sonra kapatılmasına neden olmaktadır.
Siteniz üzerinde, hitap ettiğiniz kitleye en uygun, en çok verim alacağınız içerikleri öne çıkarıyoruz. Hitap edilen kitleye uygun paylaşımlar gerçekleştirmek, sosyal medya ’da daha hızlı büyümenizi sağlıyor.
Önemli günler için, size özel içerikler üretiyoruz. Önemli günlerde takipçilerinizi es geçmemek, markanız için ciddi bir prestij yaratır, eh birde günün önemine uygun paylaşımlar her zaman daha çok dikkat çeker.

Sosyal medya tanıtım hizmetleri, facebook reklamları

Etiket


Yorumunu Bırak!

* Alanları boş bırakmayınız.