bub
Kurumsal
Bu Sayfa 25 Mart 2014 tarihinde, saat 02:46 sularında eklenmiştir.
Ayrıca bu içerik tam 4.153 Kez okunmuş.

Web Sahnesi Kurumsal

Bilişim sektöründe 2010 yılından bugüne 100’lerce kurumsal firmaya hizmet veren Web Sahnesi, her geçen yıl uzman ekibini büyüterek profesyonel çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerine en iyiyi sunmak, memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirilen empatik hizmet anlayışı sonucu, kurulduğu günden bu güne, Web Sahnesi ile çalışmayı seçmiş hiçbir müşterisini kaybetmemiştir. Müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde iş disiplini ve güvene dayalı iş birlikleri yatmaktadır.

Değişen teknolojik şartlar, sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; Web Sahnesi‘nde her geçen gün hizmetlerine dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir. Rekabet ortamında Web Sayfasını yaptıran veya hali hazırda web sitesini değiştirmek isteyen firmalara çözümler üretmektedir. 

Üretilen inovatif ve kalıcı çözümlerle, işletmelerin kurumsal değişimlerini en başarılı şekilde yönetmelerine yardımcı olunuyor. Bunu yaparken, optimum maliyet ve süre konusunda son derece titizlik gösteriliyor.

Web Sahnesi kendi alanında; hem eğitim hem de deneyim anlamında üst seviyede olan kadrosuna sürekli olarak eklemeler yapmaktadır. Ayrıca mevcut çalışanlar düzenli bir eğitim programı sayesinde hem mesleki hem de kendi kişisel kariyerlerini olumlu etkileyecek eğitimler almaktadır.

Web Sahnesi’nin vizyonunu özetlemek gerekirse: Bilişim teknolojileri bilgi birikimi ve deneyimi ile harmanlanmış profesyonel web stratejileri yaklaşımı sayesinde, firma ve kurumların ihtiyaçlarına en uygun ve en iyi çözümleri sunmak ve günün teknolojisine ayak uyduracak bir hale getirmektir diyebiliriz.

İnternet dünyasında standartlara uymayan web siteleri kullanıcı ve pazar kaybederken kolay gezilebilen ve standartlara uygun siteler kazanıyor ve kazandırıyor.

 

Web Sahnesi , 2010 yılından bu yana Türkiyenin en iyi girişimlerinden sayılan bir çok projeye imza atmıştır.

Web Sahnesi , şirketiniz için en uygun fiyatlarla web tasarımı yapmakta, Web yazılımında, multimedya, kurumsal kimlik, email marketing, sanalpos, online ödeme entegrasyonu, logo tasarımı, kartvizit tasarımı, web dizayn, alışveriş sitesi, sanal mağaza, google arama motoru optimizasyonu ve reklam konularında faaliyet göstermektedir.

Ana faaliyet konusu web sitesi hizmetleri olup, müşterilerinin talepleri doğrultusunda tanıtım ve reklam konusunda özel çözümler üretmektedir.

Web Sahnesi Ne Yapar?

● Web Sahnesi bir çok farklı segmente hitap eden web siteleri yapar.
● Kurumsal web siteleri (Büyük ve çok birimli kurumların siteleri)
● Kobi web siteleri (Küçük ve orta ölçekli ticari işletmelerin siteleri)
● Bireysel web siteleri (Kişilere ait web siteleri)
● E-ticaret Siteleri (Perakende veya toptan online satış siteleri)
● Online satış ve tahsilat siteleri (Genelde online hizmet satan ve tahsilat yapan web siteleri)
● Portallar (Belli konu/konular çerçevesinde toplu içerik sunan web siteleri)
● Haber Siteleri (E-gazete, e-dergi, TV programı siteleri)
● E-iş siteleri (İş süreçlerini otomatize etmeye yarayan web siteleri)
● Anket Siteleri (Online araştırma ve analiz yapmaya yarayan siteler)
● Mikro siteler (Kampanya veya ürün tanıtımı maksatlı dönemsel açılmış reklam/PR amaçlı siteler)
● Advergame siteleri (Kampanya veya ürün tanıtımı maksatlı oyun siteleri)
● E-Learning Siteleri (Uzaktan ve online eğitim vermeye yarayan e-öğretim siteleri)
● Mobil Siteleri (Cep telefonu , PDA gibi cihazlardan kullanılmak üzere tasarlanmış web siteleri