bub
Web Sahnesi

Google Optimizasyon

Bu yazı 30 Haziran 2013 tarihinde, saat 23:19 sularında, Hizmetlerimiz adlı kategoriye eklenmiştir. Ayrıca bu içerik tam 2.069 Kez okunmuş.

Arama Motoru Optimizasyonu ve Pazarlama (SEO, SEM)
Google’da her site sahibi ya da firma rakiplerinden önde olabilmek için google her ay yüklü miktarda para ödemektedir.

Google Arama Motoru Optimizasyonu ve Pazarlama (SEO, SEM)

Web Sahnesi, çok kritik olarak bakılmayan firmaları defalarca para ödeme sorunundan kurtarıyor. Web sitenizin en başta çıkabilmesi için google AdWords ve ya başka raklam içeriklerini kullanabilirsiniz. Web Sahnesi, web tasarımda üstelik google’da en üst sayfaya çıkmayı garantiliyor. Firmanız adına rakip araştırması, firma takibi, web sitesinin uygunluk aşaması vb. gibi çeşitli araştırmaları yapıyoruz. Bu tür uygulamar süresinden sonra google uyumlu web tasarlamalar yapmaktayız. Sitenize sizin istediğiniz ve size müşteri, kazanç sağlayacak önemli anahtar kelimeleri alıyoruz.

Sitenize entegre ediyoruz.
Google SEO’nun Asıl Faydası Nedir?
Örneğin: 5 firma var. Bu firmaların 5’şi de makina ve ya başka birşeyler satıyor olsun. Biz örneğin makina seçiyoruz. 5 firmada makina satıyor. Ve müşteriniz google girip direk makina yazıyor. İşte bu andan itibaren müşterinin karşısına ilk başta çıkan site dikkatini çekiyor ve siteye girip o firmayı arayıp makina almak istediğini belirtiyor. Dolayısıyla ilk başka çıkan firma müşteriyi kazanmış oluyor.
İşte bu örnek ile sizi aydınlatmış oluyoruz. Ama asıl sorun şu makina satan 5 firma var ve siz o 5 firmanın üstüne nasıl çıkacaksınız. Bundan sonrası WEB SAHNESİ’ni ilgilendirmektedir. WEB SAHNESİ, google seo danışmanları ile sizin firmanızı 5 ve ya çok daha fazla firmadan sıyırıp en üst sayfaya taşımak için arama motoru optimizasyonu yapmaktadır.

Bir SEO ile çalışmayı düşünüyorsanız ne kadar çabuk harekete geçerseniz o kadar iyi olur. SEO ile çalışmaya başlamak için en uygun zaman bir siteyi yeniden tasarlamayı veya yeni bir site başlatmayı düşündüğünüz zamandır. Bu şekilde SEO ve siz, daha en başından sitenizin arama motorlarına uygun bir şekilde tasarlanmasını sağlayabilirsiniz. Ancak, iyi bir SEO, mevcut bir siteyi de iyileştirmeye yardımcı olabilir. Web Sitenizin kodlaması google’un isteklerine göre ve standart web tasarım uygulamasına uygun olmaktadır.

Kimse Google’da birinci sıra garantisi veremez.

Sıralama garantisi veren, Google ile “özel ilişkisi” olduğunu ileri süren veya Google’a “öncelikli gönderim” hizmetinin tanıtımını yapan SEO’lara karşı dikkatli olun. Biz WEB SAHNESİ Ekibi olarak sitenizin google organik arama sonuçlarında aktif olmasını sağlamaktayız. Yalnız Yukarıdaki yazıda söylendiği gibi hiçbir kurum ve ya kuruluş google’da arama sonuçlarında 1. Sayfa garantisi veremez. Biz de google’un dediği gibi 1.sayfa garantisi vermiyoruz. Google seo aranmak istediğiniz kelimede google organik aramalarda destekçi pozisyonda size fayda sağlayacaktır. Sitenizde hiç tanınmayan bir kelimenin google aramalarına tanıtılmasıdır. Google Arama Optimizasyonu yanı sıra size Google Analytics uygulamasını uygulayacağız. Böylelik ile web siteniz hangi kelimede çok aratıldığı hangi ülkeden, şehirden kaç kez tıklandığı, en çok hangi sayfanızın ziyaret edildiğini kapsamlı bir şekilde görebileceksiniz. Google Analytics ile web siteniz ortak çalışacaktır.
Google özel web tasarımlar yapıyoruz. Tamamen firmanızı, ürünlerinizi, yaptıklarınızı ve yapacaklarınızı tarafımızca dünya standartlarına göre kodlanıyoruz. Böylelikle siteniz google’da hızlı bir şekilde çıkmış oluyor. Web Tasarım da olduğu gibi google seo’da da garanti veriyoruz. Sizi google’da üste çıkarıyoruz ve inmenize aman vermiyoruz.
Özel tasarımlar arasında yer alan ve özellikle çok verimli olarak bilinen google uyumlu web sitesi sayesinde büyük farklar yaşamanız kaçınılmaz olmaktadır. Google uyumlu site ile sizin istediğiniz özel anahtar kelimeleri google danışmanlarımız ve tasarım mimarlarımızla beraber iş birliği içinde google seo yöntemleriyle sitenizi inşaa ediyoruz.
Web tasarım da yoğunluk ile kullanılan bir çok web türleri mevcuttur. Buda özel bir tasarım tekniği olduğundan dolayı püf noktaları burada pekde yayınlıyamıyoruz. Başarılı bir firmanın her zaman bilgileri çalındığından bunları açıklıkla yayınlıyamıyoruz.

– Bir çok rakiplerinizden en önde olursunuz,
– Siteniz daha fazla google’dan reklam kazanır,
– Seo firmanızın sitesini üstte tutar, siz yeni müşteriler, firmalar kazandırır,
– Ürün ve Firmanız Sadece Türkiye genelinde değil Dünya çapında yer alır,
– Önemli kelimler sayesinde sizi arayan herkes bulur.
Google SEO Danışmanlığı
Google seo danışmanları, Türkiye’de parmakla sayılacak kadar az sayıdadır. Bu iş tamamen ekip işidir. Tek bir kişinin yapabileceği iş değildir. Google Seo Danışmanları firmanızına kar sağlamak adına ürünlerinizi ve firmanızı en iyi şekilde reklam eder. Web konusunda tecrübesi en az 5 yıl olması gerekir. Danışmanlarımız konusunda tecrübeli web mimarlarıdır.
Google SEO Verimliliği
– Sabır edilmesi,
– Sitenin en az 1 yıl geçmişi olması,
– 1-6 ay arası sonucun kesin görülmesi,
– Sitenin google uyumlu site olması,
– Kodlayan kişinin google danışmanı olması,

Etiket


Yorumunu Bırak!

* Alanları boş bırakmayınız.