bub
Kategorisi

Pendik Web Tasarım

Bulunduğu Kategori: Web Tasarım Tarihi 24 Ocak 2017

Pendik Web Tasarım Yazılım firması olarak Profesyonel Web Sitesi kurmak isteyenler için Web Dizayn ucuz Google Adwords Tanıtım ve SEO çalışması yapan Tasarım Ajansıyız. Yeni nesil güncellenebilir Mobil ve SEO dostu web siteleri ile uçuşa hazır olun. Web Sahnesi firmamız bünyesinde yer alan Yazılımcı ve Mühendis ekibimiz ile ihtiyacınız olan teknolojiyi oluşturmak için hazırız.

 

Pendik Web Tasarım Firması

İstanbul Pendik Web Tasarım Firması olarak başta İstanbul olmak üzere Tüm Türkiye geneli Web Sayfası Tasarımı Yazılımı ve Tanıtım Reklam alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Genç, dinamik yazılımcı ve mühendis arkadaşlarımız ile beraber işiniz için en uygun plan ile çalışmalarımızı yapmaktayız. Güncel yenilenen teknolojileri yakından takip eden firmamız çağın gereklerine ayak uydurarak en güncel ve işlevsel programları kullanmaktadır.

 

Pendik Profesyonel Kurumsal Web Sayfası Tasarlama

Profesyonel kişiye özel web sayfaları yapmaktayız. WordPress, Joomla ve diğer içerik yönetim sistemleri için özel olarak tema yapmaktayız. Lisanslı ve Lisanssız Web Sitesi Tema satışımız bulunmaktadır. Özel olarak tasarladığımız web sayfalarınızı yönetilebilir paneli yazarak özel temalar yapmaktayız. Web Tema tasarımlarımız mobil google seo uyumlu olduğundan ve güncellenebilir olduğundan kullanımı kolaydır.

 

Pendik SEO Uyumlu Web Tasarım

Pendik SEO Uyumlu Web Tasarım hizmeti sunmaktayız. Yaptığımız çalışmalarda Lisanslı yazılım ve programlar kullanmaktayız. %100 Güvenli yerli yazılımlarımız ile her türlü güvenlik tedbirleri alınmaktadır. Yönetilebilir ve tüm cihazlarla uyumlu olan Web Siteleri ile dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden içerik yazı, sayfa, resim vs ekleyebileceksiniz.

 

Pendik Web Sitesi Tasarımı Fiyatları

Pendik Web Sitesi Tasarım şirketleri arasında en uygun makul ücretlerle Web Tasarım hizmeti sunmaktayız. Web Siteleri Değişmeyen 5-10 Sayfadan oluşacak ise (Statik) çok ucuz fiyatlara ihtiyacınızı karşılıyoruz. Web Sayfanız güncellenebilir (Dinamik) ise fiyatlarımız orta derecede piyasaya göre çok çok uygun olmaktadır. Web Sitesinde ürün satacak iseniz E-Ticaret Web Sitesi kurmaktayız. Fiyatlarımız yine ucuz ve kullanıcı dostu tasarımlarımız ile tüm ihtiyaçlarınızı ek maliyetlere gerek kalmadan karşılamaktayız. Ücretlerimiz Tek sefere mahsustur. Aylık ücret almıyoruz, Güncelleme ücreti almıyoruz, 7/24 Ücretsiz Teknik destek sunuyoruz.

tag