bub
Blog

Hayatımızı Kolaylaştıran Teknolojik Aletlerin Mucitleri Kimlerdir

Bulunduğu Kategori: Makalelerim Tarihi: 09 Mayıs 2018

Hayatımızı baştan sona kontrol etmemize yarayan ve artık biz insanlarla bütünleşen teknolojik aletlerin ve teknolojinin mucitlerinin kim olduğunu merak ettiniz mi ?

tag

Number Van Turizm Web Tasarım

Bulunduğu Kategori: Referanslarımız Tarihi: 17 Kasım 2017
number van turizm - van servis kiralama

Number Van Turizm Web Tasarım Çalışması başarılı bir şekilde bitirildi.

Number Van Turizm Servis Hizmetleri Web Tasarımı   Proje : Number Van Turizm Web Tasarım Servis Hizmetleri Web Tasarımı

 

  Tamamlanma Tarihi : Kasım 2017

   Kullanılan Teknoloji : Görsel Yazılımlar, Html 5, Css 3.0, Php,WordPress, Mysql, jQuery

 

 

 

NUMBER VAN TURİZM KURUMSAL WEB SAYFASI

Web Site : www.numbervanturizm.com

tag

Kurtköy Web Tasarım

Bulunduğu Kategori: Web Tasarım Tarihi: 10 Kasım 2017
Kurtköy Web Tasarım Yazılım SEO Hizmetleri

Profesyonel kurumsal İstanbul Pendik Kurtköy Web Tasarım Merkezi SEO Ajansı firmamız mobil uyumlu garantili web site tasarımlarını uygun fiyata sunmaktadır. Kurtköy Web Tasarım hizmetimiz kapsamında ihtiyaç duyacağınız bir dizi hizmetimiz A’dan Z’ye tarafımızca karşılanmaktadır. Yazılım, Kodlama, Optimizasyon, Tema, Tasarım, Reklam, Google Arama Motoru Optimizasyonu SEO, Sınırsız Google Adwords gibi daha bir çok alanda faaliyet göstermekteyiz. Tüm hizmetleri tek yerde toplan firmamız işinizi kolaylaştırmaktadır.

 

Kurtköy Web Tasarım

Kurtköy Web Tasarım firmamız İnternet ortamında her geçen gün daha fazla yaygınlaşan arz talep ihtiyacına cevap olmak için hizmetlerine başlamıştır. Gelişen teknoloji devrimi donrası hemen hemen her yaştan kişilerde 2-3 telefon ve bilgisayar kullanır oldu. Akıllı telefonlar, uygulamalar, cihazlar ve araçlar teknoloji ve internet temelli yaşamı yaygınlaştırdı. Rekabet ortamında tüm firma ve kişiler şartlara göre konum almak zorunda kaldı. Web Site Tasarımı ve uygulamaları reklam için olmazsa olmaz unsurlar arasında yerini aldı. Günümüzde bir çok kişi ürün ve hizmet ihtiyacını artık İnternet ten e ticaret siteleri aracılığı ile karşılamaktadır. Ürün ve Hizmet sektörü firmaları internette yer almak ve reklam yapmak zorundalar. Bizler de en uygun şartlarda ve en kaliteli web tasarım hizmetini sunmak için siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 

Kurtköy Web Tasarım Yazılım SEO Hizmetleri

 

Kurtköy Web Yazılım

Kurtköy Web Yazılım ajansı olarak Web Sitesi tasarımı ve Android Uygulamalar yapmaktayız. Gelişen ve dönüşen sektörel gelişmelere ayak uyduran ve kullanılan uygulamaları faydalı olacak şekilde güncelliyoruz. Faydalı modeller üzerinde başarılı sonuçlar elde eden firmamız bu kazanımlarını müşterilerimiz web siteleri üzerinde uygulamaktadır.

 

Kurtköy Web Site Optimizasyon

Kurtköy Web Site Optimizasyon hizmetimiz kapsamında web sayfanızdaki teknik aksaklıkları gideriyoruz. Web sitenin Google nezdinde belirlenen teknik  kriterlere tam olarak uydurup web sitenizin de hızına hız katıyoruz. Böylece web siteniz hem kullanıcı hem de teknik açıdan mükemmel duruma getiriyoruz. Kullandığınız web sitenizin teknik analizini yapıyor ve ayrıntılı bir şekilde rapor gönderiyoruz.

 

Kurtköy SEO Hizmeti

Kurtköy SEO Hizmeti bir çok firma sektör ve kişiye uyguladığımız hizmetler arasında yer almaktadır.

 

Kurtköy Reklam Tanıtım Hizmetleri

Kurtköy Reklam Tanıtım Hizmetleri için en ideal firmada, olarak doğru yerdesiniz. Sosyal Medya Kanalları; Facebook, Twitter, İnstagram, Youtube, Pinterst ve Google Adwords gibi daha bir çok mecrada reklam tanıtım hizmeti sunuyoruz.

 

Kurtköy Web Tasarım Fiyatları

Kurtköy Web Tasarım Fiyatları

 

tag

Acıbadem Web Tasarım

Bulunduğu Kategori: Web Tasarım Tarihi: 06 Kasım 2017
acıbadem web tasarım yazılım seo firması ajansı

Acıbadem Web Tasarım Yazılım firması Garantili Mobil seo uyumlu web site Web Sayfası kurulumu WordPress Optimizasyonu yapar. Google SEO ve Reklam ajansıdır.

 

Acıbadem Web Tasarım Yazılım

Acıbadem Web Tasarım firması olarak ihtiyaç duyduğunuz ideal işinizi geliştirecek ve özgün tasarımlarımız ile işinize değer katacak tasarımlarla hizmetinizdedir. + Değer katmak hedefimiz ve işimiz. Tasarımınız Google SEO uyumlu değil ise güncel olarak değiştiririz. Tüm cihazlarla uyumlu olarak çalışacak ve tasarımını responsive dediğimiz çalışılan cihaza bağlı olarak otomatik değiştirecektir. Bu da sizi ayrıca mobil web sitesi veya teması için uğraşmaktan kurtaracaktır.

 

Garantili Acıbadem Web Tasarım

Garantili ve güvenli Acıbadem web tasarım firması konumunda bulunan web sahnesi ihtiyaç duyduğunuz web sitenizi kurar. Profesyonel alanında uzman yılların deneyimli tasarım ve yazılımcı ekibi ile ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Hemen hemen bütün sektörlerde web tasarımı yapmış ve her sektörden kazandığı deneyimleri kullanıcı ve firma yararına sunan ajansımız zamandan tasarruf sağlayarak en yararlı planı uygulamaktadır. Bu anlamda hedefinize daha yakın ve doğru yolda ilerleyeceğinizden emin olabilirsiniz.

 

acıbadem web tasarım yazılım seo firması ajansı

 

Acıbadem SEO Mobil Uyumlu Web Tasarım

Acıbadem SEO uyumlu ve Mobil uyumlu Responsive tasarımlarımız sayesinde web siteniz Google de hak ettiği yerini alsın. Kullanıcı deneyimli ve kullanımda kolaylık sağlayacak yenilenmiş tasarımınız sayesinde hızla yükseleceksiniz. Gelişen Google algoritmaları her geçen gün Arama Motorlarında çıkmayı zorlaştırmaktadır. Rakiplerinizi geçmenin en temel yolu kullanıcılar için oluşturulmuş özgün tasarlanmış, kullanımı kolay, özgün içeriklere sahip, orijinal görsellerle beslenmiş bir yazılım kullanmaktır. Profesyonel bir el tarafından takibi yapılması gerekmektedir. Web Sahnesi sizi rakiplerinizden kurtararak sektör lideri yapmak için çalışmalar yapar.

 

Acıbadem Web Tasarımı Firması

Acıbadem Web Tasarım Firması olarak İstanbul başta olmak üzere tür yurttaşlarımıza hizmet sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin taleplerini karşılamak üzere yola çıkan ajansımız ile çalışmak size iyi gelecek.

 

tag

Bostancı Web Tasarım

Bulunduğu Kategori: Web Tasarım Tarihi: 15 Ekim 2017
Bostancı Web Tasarım Reklam SEO Tanıtım Hizmetleri

İstanbul’da Bostancı Web Tasarım Tema Yazılım, SEO, Google Adwords reklam, Backlink tanıtım yazıları, Google SEO Uyumlu Mobil Tasarım Kurumsal web tasarım hizmeti sunmaktayız. Arama Motoru Optimizasyonu bostanci web tasarimi ajansı olarak sonuç odaklı ve yükselme garantili hizmetler sunmaktayız. Profesyonel Web Tasarım Ajansı olarak hizmetinizdeyiz.

 

Bostancı Web Tasarım

 

Bostancı Web Tasarım Firması

Bostancı Web Tasarım Firması alanında bulunun bir çok web tasarım ajansını geride bırakmıştır. 2010 yılından bu yana aktif olarak Dijital pazarlama ve Bostancı web sayfası tasarımı alanlarında çalışan ajansımız edindiği bilgi, birikim ve deneyim ile sizlere hizmet sunmaktadır.

 

Bostancı Web Tasarım Fiyatları

Bostancı Web Tasarım Fiyatları site tasarımı, Logo Tasarımı, Google SEO Uyumlu içerik Makale yazılması, Hosting alınması, Domain tescil edilmesi gibi bir dizi ek masraflar ile yapılmaktadır. Fakat biz Bostancı web tasarımı firması olarak herşey dahil fiyat kolaylığıyla ek masraflara gerek kalmadan hizmet sunmaktayız.

 

Bostancı SEO Uyumlu Web Tasarım

Bostancı SEO Ulumlu Web Tasarım çalışmamız sayesinde web siteniz uçuşa hazır olmaktadır. Google SEO uyumlu web sitelerimiz ile Google de daha rahat çıkacaksınız. Web site optimizasyonu yapılmış SEO paneli olan WordPress temalarımız sayesinde hemen yükselin.

 

Bostancı Web Yazılım

Bostancı Web Yazılım alandaki aktif faydalı ve geri dönüşü olan çalışmalarımız ile müşterilerimize daha yararlı olacak çözümler geliştirmekteyiz. Özel Yazılım ekibimiz ile geliştirdiğimiz Web Tasarım Yazılımları günümüz teknolojilerine cevap verecek üstünlükle geliştirilmektedir. Kullanıcı dostu, teknik olarak faydalı ve arama motorlarında daha hızlı yükselmektedir. Düzgün kodlanmış Responsive Mobil Uyumlu Web Tasarımlarımız ile daha iyi verim alacaksınız.

 

tag

Kurtalan Han Döner Resteorant Lokantası Web Tasarım Çalışması

Bulunduğu Kategori: Referanslarımız Tarihi: 28 Eylül 2017
Siirt Kurtalan Han Döner Resteorant Lokantası Web Tasarımı

Siirt Kurtalan Han Döner Resteorant Lokantası Web Tasarımı   Proje : Siirt Kurtalan Han Döner Resteorant Lokantası Web Tasarımı

 

  Tamamlanma Tarihi : Temmuz 2017

   Kullanılan Teknoloji : Görsel Yazılımlar, Html 5, Css 3.0, Php,WordPress, Mysql, jQuery

 

 

 

KURTALAN HAN DÖNER KURUMSAL WEB SAYFASI

Web Site : www.kurtalanhandoner.com

tag

Bahçeşehir Web Tasarım

Bulunduğu Kategori: Web Tasarım Tarihi: 19 Eylül 2017

Bahçeşehir Web Tasarım Yazılım ve Reklam Ajansı Google Adwords reklam, SEO Mobil uyumlu Firma ve Şirket web sitesi tasarımı konularında faaliyet göstermekteyiz.

İstanbul Bahçeşehir Web Tasarım Hizmeti

İstanbul Bahçeşehir Web Tasarım Hizmeti kapsamında Web Tasarım, Web Yazılım, Sosyal Medya Danışmanlığı, SEO Çalışmaları, Dijital Pazarlama Danışmanlığı ve Google Adwords konularında faaliyet göstermekteyiz. Bu çalışmalarımız kapsamında var olan web sitelerin Google SEO uyumlu hale getirilmesi, Kalite puanının yükseltilmesi ve Sitenizin hızlandırılması gibi destek çalışmalar da sunmaktayız.

 

Bahçeşehir Web Tasarım Yazılım ve Reklam Ajansı

Bahçeşehir Web Tasarım Firması

Bahçeşehir Web Tasarımı Firması olarak İstanbul bnaşta olmak üzere tüm Türkiye geneli hizmet sunmaktayız. Türkiye dışında Fıransa, Londra ve İsveç teki lokal temsilciliklerimiz ile de yurt dışında web tasarım yazılım alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

 

Bahçeşehir Web Tasarım Fiyatları

Bahçeşehir Web Tasarım Fiyatları genel anlamda yüksek olmasına karşın bizler en uygun fiyatlarla müşterilerimize ek ödeme yükü çıkartmadan herşey dahil garantili hizmet sunmaktayız. Hosting + Domain + İçerik + Mobil SEO Uyumlu Web Tasarım + Google Adwords Reklamı gibi bir çok çalışmayı tek fiyat dahiline gerçekleştiriyoruz. Dahası güncelleme ve aidat ücreti olmadan ücretsiz teknik destek de sunmaktayız.

 

Bahçeşehir Mobil Uyumlu Web Tasarım

Bahçelievler Mobil Uyumlu Web Tasarım hizmeti kapsamında var olan sitenizi mobil uyumlu olan yeni tasarım ile güncelliyoruz. Mobil Uyumlu Web Sitesi sayesinde Google de daha kolay yükseliyor rakiplerinizi geçiyorsunuz. Profesyonel ayar ve yapılandırmalar sayesinde sitenizin kalite puanını da arttırıyoruz.

 

Mobil Uyumlu Web Tasarım - Responsive Web Site Tasarımları

 

Bahçeşehir SEO Çalışması

Bahçeşehir SEO Çalışması yapmaktayız. İstanbul Bahçeşehir bölgesi ve diğer bölgelerde Temizlik, Nakliyat, Tesisatçı, Mobilyacı ve İş Güvenliği gibi alanlarda SEO hizmeti vermekteyiz. Bunun yanında bütün web sitelerimizin seo uyumlu olmasından dolayı web siteleriniz uçuşa hazır hale getirilmektedir.

tag

Tuşba Web Tasarım

Bulunduğu Kategori: Web Tasarım Tarihi: 27 Temmuz 2017
van tuşba web tasarım yazılım reklam hizmetleri

Tuşba Web Tasarım Yazılım ve Reklam Ajansı Google Adwords reklam, Sosyal medya tanıtımı, Firma ve Şirket web site tasarımı konularında faaliyet göstermekteyiz. Van Tuşba Web Tasarımı konusunda kaliteli ve profesyonel hizmetler sunmaktayız.

 

Tuşba Web Tasarım

Van Tuşba Web Tasarım firması olarak ihtiyacınız olan web site tasarımını en yakın zamanda en profesyonel şekilde yapmaktayız. İstediğiniz teknik özelliklerde ve kullanılabilirlik açısından avantajlı tasarımlarımız mevcuttur. Bunun yanında tasarımlarımızın en büyük özelliği sizi Google de bulunduğunuz bölgelerde ilk sıralarda çıkarmasıdır. Böylece rakip firmalardan daha üstte çıkarak daha fazla müşteri kazanmış olursunuz. Van web tasarım alanındaki profesyonel çalışmalarımıza da göz atabilirsiniz.

 

Tuşba Web Tasarım

 

Van Tuşba Web Tasarım Firması

Van Tuşba web tasarım firması olarak ihtiyaç duyduğunuz dijital web sitelerini tasarlamaktayız. 2010 Yılından bu yana çalışmalarımızı güncelleyerek ve günün ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde hazırlamaktayız. Van Tuşba Web Tasarım Firmamız web sitenizin daha çok müşteri ile buluşmasına olanak tanımaktadır. Google, Yandex ve Yahoo gibi arama motorlarına uyumlu olan tasarımlarımız sayesinde web siteniz hızla yükselecektir.

 

Tuşba Web Yazılım

Tuşba Web Yazılım web programlama ihtiyacınızı en kısa sürede, kaliteli ve uygun avantajlı fiyatlarla sunmaktayız. Web Yazılım ve Programlama olarak kullandığımız lisanslı yazılımlar sayesinde daha fazla verim alınmaktadır. Kullandığımız web tasarım ve yazılım araçlarımız Google Yandex ve Bing arama motorları ile uyumludur. Arama motorları ile uyumlu olan web tasarımlarımız sayesinde Google de daha rahat ve daha hızlı bir şekilde çıkacaksınız. Bulunduğunuz yerde yer alan diğer rakip firmaları geçip 1. sıradaki yerinizi almanın zamanı geldi de geçiyor bile. Boşa vakit kaybetmeyin hemen Tuşba Web Tasarım firmamız ile irtibata geçin.

 

Tuşba Web Tasarımı Fiyatları

Tuşba Web Tasarımı Fiyatları genel anlamıyla piyasaya göre daha avantajlı olmaktadır. Domain alınması + Hosting Alanı, Mobil Web Sitenizin kurulumu, Web sitenizin temel ayarları ve içerik girilmesinin danında daha bir dizi işlemlerin tümünü Web Sahnesi Web Tasarım firması olarak yapmaktayız. Herşey dahil fiyat avantajı sunan firmamız aylık ödemeler ve güncelleme ücretleri almadan 7/24 ücretsiz teknik destek sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizi de mutlu müşterilerimiz arasında görmek isteriz.

tag

Oflas Evden Eve Nakliyat Web Sitesi

Bulunduğu Kategori: Referanslarımız Tarihi: 20 Temmuz 2017
Oflas Evden Eve Nakliyat Firması web tasarım çalışması

Oflas Evden Eve Nakliyat Firması web tasarım çalışması   Proje : Oflas Evden Eve Nakliyat Kurumsal Web Sitesi

 

  Tamamlanma Tarihi : Mart 2017

   Kullanılan Teknoloji : Görsel Yazılımlar, Html 5, Css 3.0, Php,WordPress, Mysql, jQuery

 

 

 

OFLAS EVDEN EVE NAKLİYAT KURUMSAL WEB SAYFASI

Web Site : www.oflasevdenevenakliyat.com

tag

Nişantaşı Web Tasarım

Bulunduğu Kategori: Web Tasarım Tarihi: 03 Temmuz 2017
Nişantaşı Web Tasarım Yazılım Reklam

Nişantaşı Web Tasarım firması Profesyonel web tasarim, yazilim, Google Adwords Reklam Ajansı, Google SEO uyumlu web site tema ve tasarımları uygun fiyata sunar.

tag

Kozcuoğlu Nakliyat Web Tasarımı

Bulunduğu Kategori: Referanslarımız, Web Tasarım Tarihi: 08 Mayıs 2017
Kozcuoğlu Nakliyat Web Sitesi Web Tasarım Çalışması

Kozcuoğlu Nakliyat Firması Kurumsal Web Tasarım Çalışması    Proje : Kozcuoğlu Nakliyat Firması Kurumsal Web Tasarım Çalışması Web Sitesi    

 

   Tamamlanma Tarihi : Mayıs 2017

 

   Kullanılan Teknoloji : Görsel Yazılımlar, Css 3.0, Editleme, Php,WordPress, Mysql,    jQuery  

 

 

 

 

 

 

Kozcuoğlu Nakliyat

Kozcuoğlu Nakliyat Firması Web Sitesi

Web Site : www.kozcuoglunakliyat.com

 

tag

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat Web Sitesi

Bulunduğu Kategori: Referanslarımız, Web Tasarım Tarihi: 08 Mayıs 2017
Anadolu yakası evden eve nakliyat firması web sitesi

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat Firması Kurumsal Web Sitesi    Proje : Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat Firması Kurumsal Web Tasarım Çalışması Web Sitesi    

 

   Tamamlanma Tarihi : Mayıs 2017

 

   Kullanılan Teknoloji : Görsel Yazılımlar, Css 3.0, Editleme, Php,WordPress, Mysql,    jQuery  

 

 

 

 

 

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat Firması Web Sitesi

Web Site : www.anadoluyakasievdenevenakliyat.com

 

tag